‘Zing met ons mee’

Gisteren 18 december naar de muzikale voorstelling ‘Zing met ons mee’ in het Concertgebouw Amsterdam geweest.

Bij deze 4+ voorstelling zongen zowel kids als volwassenen!

Geen gedoe, geen kinderachtigheid, lekker op avontuur gaan, verhalen meezingen en ‘oeee-‘ en ‘aaahh-en’ met elk nieuwe lichtontwerp!

Het eenvoudige decor en de speelse kostuums (Steffie van Lamoen) maakte het geheel tot een echte slaapkamer waarin je met de hele zaal mee op avontuur ging: op zoek naar de slaap! Een plaats waar je je eigen fantasie helemaal op de loop mag laten. Als volwassene waande je je weer even helemaal in de verwondering door in het moment te zijn. De kids keken vol verwachting uit naar hun lievelingsnummers en zongen de meest moeilijke woorden zonder probleem mee.

Muziek en melodieën: de leermethode!

De sterke akoestiek van het Concertgebouw zorgde ervoor dat je elk instrument goed kon horen en de zang nauwelijks versterkt hoefde te worden. Hierdoor kwam het geheel lekker direct en persoonlijk over zodat elk kind uit volle borst kon meezingen wanneer hij / zij dat zelf wilde.

Lekker zondag-gen!

Meer weten: http://www.concertgebouw.nl/concerten-tickets/2011-2012/dec-2011/zing-met-ons-mee

Steffie van Lamoen: http://www.behance.net/vanLamoenSdesign

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s